اخذ اقامت ترکیه

اخذ اقامت ترکیه

اقامت ترکیه و روشهای اخذ اقامت موقت و دائم ترکیه موضوعی است که در این مقاله قصد داریم به طور مفصل توضیح دهیم. در این مقاله همچنین درباره مراحل گرفتن اقامت ترکیه توضیح می دهیم.

در سالهای اخیر به دلیل قوانین راحت اقامت در ترکیه بسیاری از هموطنان عزیزمان اقامت این کشور را دریافت کرده اند. قبل از اقدام برای دریافت شهروندی باید با روش ها و قوانین اقامت کشور ترکیه آشنایی داشته باشید.

برای اخذ اقامت ترکیه در ابتدای کار پیشنهاد ما این است که اقامت یکساله دریافت نمایید. این اقامت از طریق اجاره خانه یا اقامت 90 روزه توریستی امکان پذیر است. این یکسال زندگی به شما کمک میکند تا در مورد اقامت بلند مدت بهتر تصمیم بگیرید.

کارشناسان آیرال تک در تمام مراحل اقامت در کنار شما عزیزان خواهند بود.

برای دریافت مشاوره رایگان اقامت ترکیه میتوانید فرم زیر را ارسال نمایید. کارشناسان آیرال تک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

اقامت رایگان ترکیه

شما به عنوان یک تبعه ایرانی میتوانید برای مدت ۹۰ روز به صورت رایگان اقامت ترکیه را دریافت کنید گرچه در ترکیه برای گذران زندگی در این سه ماه مجبور به پرداخت هزینه هایی هستید.

در صورتی که تمایل دارید بیش از مدت سه ماه اقامت داشته باشید مجبور به پرداخت هزینه خواهید بود. به طور مثال با اجاره ملک در ترکیه میتوانید اقامت یکساله دریافت نمایید.

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین متخصص ما در این زمینه تماس داشته باشید.

اقامت توریستی ترکیه

اقامت توریستی ترکیه از نوع اقامت کوتاه مدت می باشد. 

کشور ترکیه با توجه به عقد عهدنامه مودت با کشور ایران شرایط آسانی را برای ورود ایرانیان به این کشور در نظر گرفته.

نوع دیگری از اقامت توریستی در ترکیه وجود دارد که میتوانید با اجاره ملک اقامت یک ساله ترکیه را دریافت کنید, نکته ای که وجود دارد این است که تا قبل از سال ۲۰۲۰ با اجاره خانه میتوانستید اقامت دو ساله بگیرید اما به دلیل تغییرات قوانین ترکیه در زمینه اقامت با اجاره خانه, بعد از اجاره ملک تنها میتوانید به مدت یک سال در این کشور اقامت داشته باشید که در این دوره مجوز کار و تحصیل را نخواهید داشت مگر با درخواست کارفرما باشد یا اقدام به دریافت اقامت تحصیلی کنید. به عبارت دیگر باید مجوز دریافت کنید و نوع اقامت خود را تغییر دهید.

بعد از اتمام دوره یک سال یا باید اقدام به خرید ملک کنید یا اقدام به دریافت اقامت تحصیلی یا کاری کنید. در غیر اینصورت پس از پایان یک سال نمیتوانید اقامت خود را تمدید کنید و باید حداقل یک سال از پایان اعتبار اقامت قبلی گذشته باشد. این قوانین در سال ۲۰۲۱ نیز اجرایی خواهد شد.

اقامت ترکیه برای ایرانیان

شهروندان ایرانی هر سال دو بار (هر 6 ماه یکبار) به مدت 90 روز میتوانند بدون ویزا اقامت توریستی ترکیه را دریافت نمایند. این نوع ویزا برای تمام شهروندان دنیا یکسان نبوده و بسیاری از اتباع خارجی برای دریافت ویزا باید به وبسایت رسمی evisa.gov رفته و با پرداخت هزینه ۱۵ یورو نسبت به اخذ ویزای الکترونیکی و فرودگاهی اقدام نمایند. ایرانیان پس از پایان دوره 90 روزه باید از ترکیه خارج شوند. در غیر اینصورت مجبور به پرداخت جریمه نقدی می باشند.

این نوع اقامت از نوع توریستی می باشد و به دریافت ویزا نیازی ندارد. قابل ذکر است که در صورتی که بخواهید بیشتر در ترکیه بمانید باید پس از 90 روز خارج شوید. چند ماه بعد دوباره میتوانید به مدت 90 روز در ترکیه بمانید. همچنین در نظر داشته باشید که در طول اقامت نمیتوانید مشغول کار یا تحصیل شوید.

هزینه کیملیک ترکیه

مهاجران ایرانی برای ماندن در ترکیه پس از سه ماه, مجبور به اخذ کارت کیملیک ترکیه میباشند.

کارت کیملیک ترکیه که با نام اختصاری T.C شناخته میشود که مخفف جمهوری ترکیه است.

شهروندان خارجی به دو صورت دائم و موقت میتوانند کارت اقامتی ترکیه را دریافت کنند.

فرق بین این دو کارت در این میباشد که شما با داشتن کارت کیملیک موقت میتوانید در این کشور اقامت داشته باشید اما جزو شهروندان ترکیه به حساب نمی آیید, ولی اگر بخواهید اقامت دائم در ترکیه داشته باشید میتوانید با روش های مختلف اقامت دائم و پاسپورت را گرفته و کارت خود را به کارت دائم تغییر دهید.

اقامت موقت ترکیه با اجاره خانه

این اقامت نیز از نوع اقامت کوتاه مدت ترکیه می باشد.

در گذشته با اجاره خانه میشد که اقامت 2 ساله ترکیه را دریافت کرد. ولی در سال 2020 اقامت موقت ترکیه به مدت یکسال و غیر قابل تمدید می باشد.

برای دریافت این نوع اقامت ابتدا باید به صورت قانونی وارد خاک ترکیه شوید. سپس با مراجعه به اداره مهاجرت ترکیه اقدام به دریافت اقامت موقت نمایید.

پس از دریافت اقامت موقت ترکیه باید آدرس خانه را در اداره مهاجرت ثبت نمایید. همچنین نکات زیر مهم می باشند:

 • اجاره نامه از نوع محضری و کاملا قانونی باشد.
 • این نوع اقامت شامل اجاره همه املاک در ترکیه نمیشود.
 • آدرس خانه باید در شهرداری ثبت شده باشد.
 • در مدت اقامت حضور شما در خانه اجاره شده الزامی است.
 • شخص دیگری نباید به جای شما در خانه زندگی کند.
 • در طول مدت یکسال شما نمیتوانید در ترکیه کار کنید و یا تحصیل نمایید مگر در شرایط خاص.

عدم رعایت موارد بالا موجب ابطال اقامت شما میشود.

مزایای اقامت موقت ترکیه :

اخذ اقامت موقت و کوتاه مدت ترکیه از طریق اجاره خانه دارای مزایای زیادی است که به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد:

 • فرد در طول دوره اقامت یکساله میتوانید برای خود حساب بانکی افتتاح نماید.
 • در این مدت کلیه قبوض به نام فرد می گردد.
 • برای افرادی که قصد اقامت دائم را دارند به منظور شناخت بیشتر ترکیه این اقامت امکان پذیر است.

در صورتی که بخواهید بیشتر از یکسال در ترکیه بمانید باید از روش های دیگر اقدام نمایید. در ادامه مقاله با این روش ها بیشتر آشنا خواهیم شد.برای اطلاع از هزینه های اقامت توریستی یکساله ترکیه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

حداقل هزینه اقامت موقت و یکساله ترکیه با اجاره خانه:

در ترکیه چیزی به نام رهن وجود ندارد. هزینه اجاره خانه در ترکیه از 1000 لیر شروع میشوند. این هزینه ماهانه پرداخت میشود.

مثلا برای خانه ای با کرایه 1500 لیر در ماه :

 • 1500 لیر اجاره ماه اول باید اول ماه پرداخت شود.
 • مبلغ هم اندازه اجاره نیز به عنوان دپوزیت باید به صاحب خانه پرداخت شود. این هزینه برای خرابی های خانه توسط مستاجر در نظر گرفته می شود.
 • هم اندازه اجاره نیز باید به املاک به عنوان کمیسیون پرداخت شود. 
 • پس از این مرجله باید قبض آب و برق به نام فرد شود که هزینه ای مختص خودش دارد که تقریبا 300 لیر است.
 • قرارداد باید حتما در دفتر خانه ثبت شود که بین 250 تا 450 لیر هزینه دفترخانه است.
 • بعد از ثبت دفترخانه باید از اداره اقامت وقت گرفته شود که بین 800 تا 1500 لیر هزینه دارد.

حداقل هزینه تقریبا عدد 7000 لیر می باشد.این عدد بدون محاسبه بلیط و هزینه های زندگی در ترکیه است.

هزینه های بیمه ساختمان باید توسط صاحب خانه پرداخت شود.

نکات مهم در زمینه اقامت موقت ترکیه با اجاره ملک :

مراقب افراد سود جو باشید. این افراد برای این اقامت از شما هزینه های اضافی دریافت می نمایند. شخصی  باید از املاک بخواهد که خود املاک تمام کارهای مربوطه را انجام دهند. املاک و شرکت مربوطه به دلیل دریافت کمیسیون مسئول انجام کلیه کارهای اقامت می باشند.

در نظر داشته باشید که پلیس مقیم بودن شما را در خانه هر از چند گاهی بررسی میکند. در صورت مقیم نبودن شما در خانه یا زندگی کردن شخص دیگری در خانه اقامت شما باطل میشود.

اجاره خانه در ترکیه برای شروع فرایند اقامت دائم در ترکیه روشی مناسب باشد. این روش به شما کمک میکند تا با ترکیه و شرایط این کشور بیشتر آشنا شوید. با ذهن باز برای ادامه کار اقامت خود تصمیم گیری نمایید.

تمدید اقامت یک ساله ترکیه

بعد از یک سال اقامت در ترکیه از طریق اجاره خانه برای تمدید اقامتتان مجبور به اجرای یکی از روش های دریافت دائم اقامت ترکیه میباشید که در مقاله مهاجرت به ترکیه به این موضوع پرداخته ایم.

اقامت دائم ترکیه

ترکیه همسایه ایران و کشوری 4 فصل است. از لحاظ فرهنگی و آب و هوایی شباهت های زیادی به ایران دارد. به همین دلیل این سالها ترکیه برای مهاجرت مقصدی برای ایرانیان گشته است. همچنین به دلیل قیمت مناسب ملک بسیاری از ایرانیان با هدف سرمایه گذاری این روش را انتخاب کرده اند.

اقامت در ترکیه برای اتباع ایرانی نسبتا آسانتر از سایر کشور ها می باشد. قبل از دریافت تصمیم برای مهاجرت به ترکیه حتما سفری کوتاه به شهر دلخواهتان داشته باشید. با سفر به ترکیه میتواندی بیشتر با آن شهر آشنا گردید.

زبان رسمی کشور ترکیه زبان ترکی استانبولی است. این کشور با 84 میلیون نفر دارای دو بخش اروپایی و  آسیایی می باشد. کشور ترکیه به دلیل داشتن جاذبه های توریستی فراوان افراد بسیاری را توانسته است به خود جذب نماید. جمعیت ترکیه 84 میلیون نفر است. دین اکثریت مردم ترکیه اسلام می باشد. بزرگترین و مهم‌ترین شهر آن استانبول می‌باشد. روش های دریافت اقامت دائم ترکیه شامل موارد زیر می باشد:

 1. اقامت با خرید خانه و ملک.
 2. اقامت کاری.
 3. اقامت تحصیلی.
 4. اقامت از طریق ازدواج.
 5. اقامت از طریق ثبت شرکت.
 6. اقامت از طریق سرمایه گذاری.
 7. اقامت از طریق استخدام.

برای دریافت اطلاعات در زمینه مزایا و هزینه اقامت ترکیه از مقالات سایت را مطالعه نمایید.

اقامت ترکیه از طریق خرید ملک

اخذ اقامت از طریق خرید ملک در ترکیه

طبق قانونی که کشور ترکیه در سال 2012 وضع کرد (قانون شماره 6458) افراد میتوانند با خرید ملک اقامت یکساله ترکیه را اخذ نمایند.

در اقامت دائم شما عزیزان میتوانید از طریق خرید خانه این اقامت را به دو شیوه دریافت کنید. دو روش مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک شامل موارد زیر است:

در اولین روش شما از طریق اقامت با خرید خانه  با بودجه 60 هزار دلار میتوانید سال به سال اقامتتان را تمدید کنید. بعد از 5 سال اقامت دائم را دریافت نمایید.پس از 3 سال نیز میتوانید شهروندی ترکیه را دریافت نمایید. این روش کسب اقامت ترکیه از طریق خرید خانه ارزان می شود.

در شیوه دوم با خرید ملک به ارزش 250 هزار دلار به بالا میتوانید پاسپورت کشور ترکیه را دریافت کنید.در این حالت اقامت دائم شما کامل میگردد .از همان ابتدا بعد از خرید ملک شما شهروند کشور ترکیه خواهید شد.

نکته مهم این است که پس از پایان یکسال در صورتی این اقامت قابل تمدید است که ملک به نام خودتان باشد.

اقامت کاری ترکیه

اقامت کاری ترکیه به 2 روش سرمایه گذاری کاری و استخدام نیروی کار با مهارت انجام میشود. در سرمایه گذاری کاری از 10 هزار تا 100 هزار لیر باید سرمایه گذاری شود.

در این روش قوانین دیگری هم وجود دارد که به صورت کامل در مقاله ای مجزا توضیح داده شده است.

نوع دوم اقامت کاری درخواست دادن به سازمان کاریابی ترکیه است.این روش با توجه به رزومه و مهارت های فرد و یا درخواست به کارفرما برای استخدام شخص می باشد. در هر نوع سالیانه اقامت تمدید میشود. بعد از 5 سال با توجه به شرایط آن اقامت دائم اخذ می گردد.

اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت

سایت اقامت ترکیه

این نوع اقامت نیز از نوع اقامت کاری محسوب میشود. در صورت ثبت شرکت فعال در ترکیه میتوانید اقامت دائم ترکیه را دریافت نمایید. شرکت ثبت شده باید به مدت 5 سال فعال باشد. استخدام افراد خارجی توسط کارفرمایان ترک دارای محدودیت هایی می باشد. به همین دلیل بهترین روش اخذ اقامت کاری ترکیه ثبت شرکت در این کشور می باشد. دو مورد زیر باید رعایت شود:

 • شرکت ثبت شده باید به مدت 5 سال فعال باشد.
 • از افراد ترک باید در شرکت به عنوان کارمند استفاده شود.

شرکت آیرال تک با دو پیشنهاد زیر آماده خدمت به عزیزانی که قصد اقامت کاری دارند را می باشد:

 1. با ثبت شرکت ترک مطابق ضوابط خواسته شده توسط سازمان کار و امور اجتماعی
 2. برای دوستانی که علاقه ای به ثبت شرکت در ترکیه ندارند نیز ما امکان دریافت اقامت کاری از طریق عقد قرارداد کاری با کارفرمای مورد تایید وزارت کار را داریم.

اقامت از طریق استخدام توسط کارفرمایان ترک

در صورتی که درخواست استخدام توسط کارفرمایان ترک را داشته باشید میتوانید اقامت یکساله قابل تمدید را از ترکیه دریافت نمایید. این اقامت در صورتی قابل تمدید است که سالانه این پیشنهاد کار توسط کارفرما ارائه شود. در این صورت پس از گذشت 5 سال میتوانید اقامت دائم را از ترکیه دریافت نمایید. این روش اقامتی به دلایل زیر روشی سخت می باشد.مشکلات کار در ترکیه شامل موارد زیر است:

 • کارفرمایان ترک به دلیل فرار از پرداخت بیمه کاری اقدام به استخدام غیرقانونی افراد میکنند.
 • نرخ بیکاری در ترکیه بالاست به طوریکه شهروندان ترکی نیز بعضا کار ندارند چه برسد به اتباع خارجی.
 • این نوع اقامت نیاز به داشتن تخصص خاصی است که شرکت های ترکیه به آن نیاز دارند.

برای آشنایی با لیست مشاغل مورد نیاز در ترکیه نیز بر روی لینک کلیک نمایید.

اقامت تحصیلی ترکیه

دانشگاه های کشور ترکیه از بهترین دانشگاه های جهان می باشند. از مزایای تحصیل در ترکیه هزینه پایین تر آن نسبت به سایر کشور های اروپایی است.اقامت تحصیلی در ترکیه به 2 روش امکان پذیر است.

 1. روش اول گرفتن پذیرش تحصیلی دانشجو است که تحصیل خود را براساس ضوابط دانشگاهی خود ادامه میدهد.
 2. روش دیگر که میتوانید اقامت داشته باشید خواندن زبان ترکی استانبولی در موسسات و دانشگاه ها است که در این حالت میتوانید اقامت خود را سالانه تمدید نمایید.

این نوع اقامت به طور سالانه تا پایان و اتمام تحصیل قابل تمدید می باشد.

بورسیه تحصیلی ترکیه

ترکیه هر ساله در مقطع لیسانس و بالاتر افراد متقاضی تحصیل در ترکیه را بورسیه مینماید. این بورسیه مخصوص اتباع خارجی میباشد .شهروندان خود ترکیه نمیتواننداز بورسیه استفاده نمایند.از مزایای این بورسیه این است که اکثر رشته های تحصیلی را پوشش میدهد. افرادی که دارای امتیاز بورسیه هستند میتوانند از مزایای تمدید سالانه اقامت تا پایان تحصیل خود استفاده نمایند.

اخذ اقامت دائم ترکیه از طریق تولد

تابعیت در هر کشوری از طریق تولد به دو صورت خاک و خون حاصل میگردد.

اخذ شهروندی ترکیه از طریق تولد فقط از طریق خون امکان پذیر می باشد. این بدان معنی است که حتما یکی از والدین باید یا ترک بوده یا شهروندی ترکیه را داشته باشد.

اینکه فقط فرد در ترکیه متولد شده باشد باعث نمیشود که تابعیت ترکیه را بتواند داشته باشد. در برخی از کشور ها فقط متولد شدن در آن کشور باعث اخذ اقامت می شود.

اقامت از طریق ازدواج در ترکیه

یکی از روش های دریافت شهروندی ترکیه ازدواج با شهروند ترکیه می باشد. در صورت ازدواج با شهروند ترک پس از گذشت 3 سال تا 5 سال میتوانید تقاضای اقامت دائم ترکیه را کنید. در مورد این نوع اقامت نکات زیر را باید در نظر داشته باشید:

 • ازدواج نباید صوری باشد. برای این مورد باید مدارک معتبر به ترکیه ارائه دهید.
 • هدف ازدواج نباید صرفا اخذ اقامت ترکیه باشد.
 • فردی کار با او ازدواج می شود نباید پناهنده ترکیه باشد.
 • ازدواج در صورتی منجر به اقامت میشود که از طریق قانونی در ترکیه ثبت شده باشد.

در این مدت 3 سال پلیس صوری نبودن این ازدواج را تحقیق می کند.

مراحل و شرایط جدید اقامت موقت و دائم ترکیه

اقامت یکساله و موقت ترکیه

اقامت در ترکیه مورد استقبال هموطنانمان در سالهای اخیر قرار گرفته است. اقامت دائم کشور ترکیه دارای مزایای فراوانی می باشد. شرایط اقامتی ترکیه, موقعیت کاری,شرایط پذیرش تحصیلی و سرمایه گذاری در ترکیه آسان تر از کشورهای اروپایی می باشد. در این چند ساله شاهد مهاجرت سیر عظیمی از مهاجران ایرانی, عرب و روس به کشور ترکیه می باشیم. 

این افزایش در مهاجرت به دلیلی عوامل زیر است:

 • آب و هوای چهارفصل و خوب ترکیه.
 • تجارت رو به رشد این کشو.
 • صنعت توریسم.
 • شرایط مهاجرت پذیری خوب ترکیه.

البته این شرایط در سال 2020 کمی برای هموطنان عزیزمان تغییر کرده است. این شرایط در مواردی سخت تر و در مواردی بهتر نیز شده است.برای اقامت ترکیه باید از طریق سایت اقامت ترکیه و اداره مهاجرت ترکیه اقدام نمایید.

قوانین جدید و شرایط اقامت ترکیه 2020

شرایط اقامت موقت ترکیه به این صورت شده است. در سالهای گذشته اقامت موقت ترکیه با اجاره ملک قابلیت تمدید داشت. حال شما فقط با اجاره ملک میتوانید یکسال اقامت دریافت نمایید. در پایان مدت اقامتتان باید کشور ترکیه را ترک نمایید. 

طبق قوانین جدید اقامت در سال 2020 این نوع اقامت دیگر تمدید نخواهد شد.دولت ترکیه قصد دارد که مهاجرانی که به صورت موقت در این کشور هستند را به سمت خرید ملک سوق دهد.

کارت اقامت ترکیه و شرایط گرفتن کارت کیملیک ترکیه

این از اهمیت بسیاری برخوردار است. این کارت باید همیشه همراه فرد باشد. تمام کارهایی که در ترکیه انجام میگیرد توسط این انجام میپذیرد. بر روی این کارت یک شماره است که مختص هر فرد می باشد. به این کارت کیملیک گفته می شود. 

رنگ این کارت برای اتباع خارجی قرمز رنگ است.این رنگ برای شهروندهای ترکی رنگ آبی دارد. افراد خارجی که شهروند ترکیه میشوند کارت آنها آبی رنگ می شود. این کارت ها برای افراد خارجی با شماره 99 آغاز می گردد. 

برای هر فعالیتی در ترکیه باید این کارت حتما همراه فرد باشد. بانک ها, ادارجات, پذیرش بیمارستان ها, خرید سیم کارت و تمام کارها داشتن کارت اقامت الزامی است. این کارت سالانه تمدید میشود و کارت جدید به فرد داده میشود. در صورت گذشتن از تاریخ اقامت فرد بدون کارت و اعتبار جریمه می شوند. 

نکات زیر در مورد کارت کیملیک وجود دارد که باید در نظر داشته باشید.

 • این کارت سالانه تمدید میشود و کارتی جدید صادر میشود.
 • در صورت اتمام اعتبار این کارت فرد باید روزانه جریمه پرداخت نماید.
 • هر فعالیتی در ترکیه نیاز به همراه داشتن این کارت دارد.
 • هر اطلاعاتی از فرد بواسطه این کارت اقامت در سیستم ثبت  میشود.

مدارک لازم برای اخذ اقامت دائم ترکیه

مدارک زیر برای اخذ اقامت ترکیه لازم می باشد:

 • احراز هویت.
 • تمدید اقامت به مدت 5 سال.
 • دانستن زبان بومی مردم ترکیه.
 • زندگی در خانه ای ترکیه.

اقامت ترکیه برای فرزندان بالای ۱۸ سال

در گذشته پس از خرید ملک توسط خانواده, به فرزندان بالای 18 سال نیز اقامت داده می شد. اکنون این قانون تغییر کرده است به طوریکه برای فرزندان تا زیر 18 سال اقامت و شهروندی ترکیه داده میشود.

فرزندان بالای 18 سال میتوانند اقامت توریستی را دریافت نمایند. با این نوع اقامت نمیتوانند از مزایای شهروندی در آینده برخوردار شوند.

برای برخودار شدن از مزایای شهروندی ترکیه در آینده فرزندان بالای 18 سال باید حتما ملکی خریداری نمایند تا پس از مدت 5 یا 6 سال بتوانند اقامت ترکیه را دریافت نمایند. 

سوالات متداول در زمینه اقامت ترکیه

جهت استفاده از خدمات و کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره رایگان در رابطه با موضوع مهاجرت به ترکیه یا اخذ اقامت موقت و یا در تمام زمینه های دیگر کافی است با شماره های ما در دفتر ترکیه و ایران از طریق تلفن و یا واتس اپ تماس برقرار نمایید. همچنین می توانید از طریق گزینه تماس با ما پیام خود را ارسال نمایید.

مراحل گرفتن اقامت ترکیه به چه صورت است؟

اقامت ترکیه به روش های مختلفی امکان پذیر است. با هر روشی پس از 5 سال تمدید میتوان اقامت دائم ترکیه را دریافت کرد.

آیا با اجاره خانه میتوان اقامت ترکیه را دریافت کرد؟

با اجاره خانه در ترکیه فقط میتوان اقامت یکساله غیرقابل تمدید را دریافت کرد.

بهترین روش اخذ اقامت ترکیه چیست؟

خرید ملک در ترکیه و اقامت تحصیلی از بهترین روش های اخذ اقامت ترکیه است.

چه روش هایی برای اخذ اقامت ترکیه کم هزینه است؟

استخدام در ترکیه و اقامت تحصیلی از روش های کم هزینه اقامت ترکیه می باشد.

آیا اقامت ترکیه از طریق پناهندگی امکان پذیر است؟

این نوع اقامت دارای خطرات فراوانی است که توسط آیرال تک توصیه نمی شود.پیشنهاد ما اقدام از طریق روش های مجاز اقامت ترکیه است.

آیا اخذ اقامت رایگان ترکیه امکان پذیر است؟

اقامت رایگان ترکیه بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد. ولی با مشاوره از افراد کاربلد میتوانید با هزینه های پایین اقامت ترکیه را اخذ نمایید.

سریع ترین روش اخذ اقامت ترکیه چیست؟

با خرید ملک به ارزش 250 هزار دلار میتوانید اقامت دائم و بلند مدت دریافت نمایید. همچنین با اجاره خانه میتوانید سریعا اقامت توریستی 1 ساله دریافتم نمایید.

ما روش اقامت توریستی را در ابتدا به شما پیشنهاد میکنیم. با این روش میتوانید با ترکیه آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Compare