خرید خانه ارزان در ترکیه

خرید خانه ارزان در ترکیه

خرید خانه ارزان در ترکیه مبحثی است که در این قسمت قصد داریم درباره آن به طور کامل توضیح دهیم. ما به شما راهکارهایی ارائه میدهیم تا با کمک آنها بتوانید در ترکیه خانه ای ارزان و با قیمت مناسب پیدا کنید. قبل از هر چیز باید بدانید که به چه دلیلی قصد خرید خانه را دارید. ممکن است برای اهداف مختلف مانند تفریح یا زندگی درترکیه بخواهید خانه بخرید.

شرکت ها معمولا برای جذب بیشتر مشتری, امکانات آپارتمان ها را به نمایش میگذارند. به دلیل تفاوت در امکانات بین املاک ایران و ترکیه, این تفاوت بیشتر باعث جذب مشتری میگردد. 

در ادامه با 3 راهکار خرید خانه ارزان در ترکیه با ما همراه باشید: 

راهکارهای خرید خانه ارزان در ترکیه

  1. خانه با فول امکانات را خریداری نکنید. دو خانه در یک محیط و با ابعاد مشابه به خاطر امکانات متفاوت می توانند تفاوت قیمت زیادی داشته باشند. خانه های بدون امکانات یا با امکانات کمتر را خریداری نمایید. در ترکیه خانه یک خوابه را میتوان با هزینه 40 هزار یورو خریداری کرد. پس خرید خانه بدون امکانات باعث ارزان تر شدن خانه میشود. 
  2. خانه و ملکی را بخرید که هزینه شارژ کمتری داشته باشد. تفاوت هزینه شارژ بین خانه های ترکیه زیاد است. پس برای کمتر و ارزانتر شدن هزینه خرید خانه در ترکیه قبل از خرید از هزینه شارژ اطلاع داشته باشید.
  3. برای خرید خانه ارزان در ترکیه حتما خانه را از شرکت معتبر و از دست اول خریداری نمایید. واسطه ها باعث افزایش قیمت ملک میشوند. مثلا در برخی موارد خانه ای که ارزش 50 هزار یورو دارد توسط واسطه ها به مشتری با قیمت 70 هزار یورو پیشنهاد داده میشود. پس برای خرید خانه به قیمت و ارزان حتما ملک را از دست اول و شرکت های معتبر خریداری نمایید. خرید خانه از دست اول تفاوت قیمتی بین 10 تا 15 هزار یورو میتواند داشته باشد.

خرید خانه در ترکیه یک روش سرمایه گذاری به حساب می آید. پس حتما سرمایه ای ارزشمند را خریداری نمایید. پیشنهاد میشود خانه ای خریداری کنید که قدیمی نباشد. خرید خانه قدیمی در ترکیه باعث ایجاد هزینه های اضافی در طول زمان میشود.

خرید خانه ارزان در ترکیه یکی از راه هایی است که میتوانید اقامت ترکیه را کسب نمایید. این روش اقامتی به این صورت است که ابتدا با خرید خانه ارزان اقامت یکساله ترکیه را اخذ کرده و بعد از تمدید سالانه این اقامت به مدت 5 سال میتوانید اقامت دائم کشور ترکیه را دریافت نمایید.

با خرید خانه با قیمت مناسب و ارزان در ترکیه دو هدف را میتوانید دنبال کنید.هم اینکه در کشور ترکیه سرمایه گذاری نمایید و هم اینکه اقامت دائم ترکیه را دریافت نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با متخصصان آیرال تک در زمینه اقامت تماس بگیرید و به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Compare