خرید خانه در استانبول

خرید خانه استانبول

استانبول شهری میان دو قاره آسیا و اروپا میباشد. شهر استانبول یکی از شهر های بزرگ جهان بوده و با تلفیق تمدن شرق و غرب توانسته جایگاه خود را ر بین توریست ها و افراد بیشماری بدست آورد.

در این مقاله قصد داریم با این شهر زیبا و توریستی بیشتر آشنا بشیم همچنین برای خرید خانه در استانبول به شما املاک آماده برای فروش را نشان میدهیم.

استانبول شهر نمادین کشور ترکیه محسوب میشود و بیشتر از هر شهر دیگری در ترکیه دستخوش تغییرات بوده و با هر تغییر سیاسی و موج حاکمان جدید خود را وفق داده و تغییرات را با آغوشی باز پذیرفته. 

این شهر پلی میان غرب و شرق میباشد که تا اروپا و آسیا گسترده شده است.

همچنین شهر استانبول از پر جمعیت ترین شهر های ترکیه محسوب میشود و دارای ۲۵ منطقه مجزا میباشد. 

در قدیم شهر استانبول به قسطنطنیه معروف بود که زمانی به عنوان پایتخت امپراطوری روم, امپراطوری بیزانس, امپراتوری لاتین و امپراطوری عثمانی نقش خود را ایفا کرده و تاریخ و فرهنگ غنی ای را با خود به همراه دارد.

همچنین این شهر بین سالهای ۱۴۵۳ الی ۱۹۲۲ پایتخت فرهنگی اروپا محسوب میشد. 

در سال ۱۹۸۵ مناطق تاریخی استانبول به فهرست میراث جهانی یونسکو اضافه شدند.

برای راهنمای خرید ملک در استانبول میتوانید از مشاورین متخصص ما مشاوره بگیرید و در تماس باشید.

پروژه ایمپایر استانبول

خرید خانه استانبول

پروژه ایی بسیار زیبا که در محله سعادت دره واقع در منطقه آوجیلار استانبول واقع شده است و دارای زمینی به مساحت 3.300 مترمربع میباشد. دارای واحدهای یک خوابه 88 متری و واحدهای دو خوابه 105 تا 187 متری

دارای کلیه امکانات رفاهی،تفریحی و ورزشی شامل جکوزی، سونا بخار و حمام ترکی ، سالن بدنسازی،سالن ماساژ،قسمت بازی کودکان،سینمای داخلی در طبقه ۱۳ با منظره دریا

پرداخت نقدی با 15٪ تخفیف ویژه

نقد و اقساط :
35٪ پیش پرداخت + اقساط 12 یا 24 ماهه ,بدون فایده و به لیر
و یا اقساط 48 ماهه به دلار

شروع قیمت : 790,000TRY

مشاهده ملک

زندگی در شهر استانبول

آزادی مذهب و نگرش لیبرال دو وجه مهم برای زندگی در استانبول محسوب میشود که برای خرید خانه در استانبول میتواند دلیل بسیار مهم و بارزی باشد.

با توجه به اینکه بیشتر جمعیت این شهر مسلمان هستند اما مسیحیت و یهودیت جایگاه خود را دارد و مکانهای زیادی برای عبادت افراد غیر مسلمان در این شهر بنا شده که زندگی در استانبول را برای همه افراد مناسب میسازد.

آزادی نگرش در شهر استانبول به دنبال موقعیت جغرافیایی و کلانشهر بودن آن بوجود آمده و از نظر رشد جمعیت از سال ۱۹۴۰ شیب ثابتی را تجربه کرده است.

روند رشد جمعیت در استانبول به مهاجرت مردم مناطق روستایی و مهاجرین خارجی نیز مربوط میشود. در سال ۲۰۱۴ جمعیت استانبول به ۱۴ میلیون نفر رسید.

هزینه خانه در شهر استانبول

بسته به موقعیت ملک قیمت اجاره و خرید خانه در استانبول تغییر پیدا میکند و بسیار متفاوت است.

میتوانید با جستجو در فضای مجازی راهنمای خرید ملک در استانبول را پیدا کنید یا برای خرید خانه در استانبول قیمت مناسب را پیدا کرده و خرید رضایت بخشی داشته باشید.

شما میتوانید برای راهنمای خرید خانه در استانبول و همچنین خرید خانه ویلایی یا خرید خانه کوچک در استانبول از سایت های خرید خانه در استانبول که آیرال تک جزو یکی از پر بازدید ترین سایت ها میباشد کمک بگیرید.

همچنین میتوانید برای خرید خانه در استانبول با ۱۰۰ هزار لیر یا خرید خانه در غرب استانبول و قیمت خانه در استانبول به پول ایران با مشاورین متخصص ما در تماس باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Compare