معایب خرید ملک در ترکیه

معایب خرید ملک در ترکیه

معایب خرید ملک در ترکیه موضوع مورد بحث در این مقاله می باشد. در کشور ترکیه خانه های بسیاری وجود دارد. به دلیل حجم بالای املاک در ترکیه خرید ملک در ترکیه آسان و راحت می باشد. خرید ملک دلخواه در ترکیه بین 3 تا 7 روز بدون در نظر گرفتن شرایط امکان پذیر است. از بزرگترین معایب خرید ملک در ترکیه این است که ملک خریداری شده را به سختی می توان به فروش رساند. خرید ملک در ترکیه راحت است ولی فروش ملک در ترکیه سخت می باشد. فروش ملک در ترکیه ممکن است تا 3 سال زمان ببرد.

معایب و مشکلات خرید ملک در ترکیه

موارد زیر از معایب و مشکلاتی است که پیرامون خرید ملک در ترکیه وجود دارد:

 1. فروش ملک در ترکیه به دلیل حجم انبوه خانه سخت تر از خرید آن می باشد.
 2. افراد به دلیل مسلط نبودن به زبان ترکی نمیتوانند به راحتی در اوایل ارتباط برقرار کنند. مردم ترکیه به زبان انگلیسی تسلط کامل ندارند و این باعث سختی در ارتباط میشود. البته در ادارجات افرادی استخدام میشوند که میتوانند به زبان انگلیسی صحبت کنند. 
 3. از معایب دیگر خرید ملک در ترکیه آشنا نبودن به شهرهای ترکیه می باشد. این عدم آشنایی باعث میشود که افراد سودجو هزینه های اضافی از اشخاص دریافت کنند.
 4. در ترکیه هر آپارتمانی باید شارژ پرداخت نماید. با توجه به نوع خانه شارژ آن متفاوت می باشد. قبل از خرید خانه در ترکیه از هزینه های شارژ ساختمان باید مطلع شوید. بعضا افراد بعد از خرید خانه متوجه میشوند که شارژ آن خانه درحد اجاره خانه است و بسیار بالا می باشد که این از معایب خرید ملک در ترکیه می باشد.
 5. حتما ملک و خانه را از افراد مطمئن خریداری نمایید که قبل از خرید ملک تمام این موارد را کاملا به شما توضیح دهند. قبل از خرید از اطلاعات دقیق ملک مطلع شوید. 
 6. یک خانه در ترکیه ممکن است به چند نفر فروخته شده باشد. افراد به دلیل عدم آشنایی با زبان ترکی نمیتوانند استعلام ملک را بگیرند. به طور کلی آشنا نبودن به زبان ترکی مشکلات زیادی را میتواند ایجاد نماید. فروختن ملک به چند نفر از موارد کلاهبرداری خرید ملک در ترکیه می باشد.
 7. خانه ممکن است در رهن بانک باشد یا بدهی داشته باشد. بعضی از افراد سودجو این نوع املاک را به فروش می رسانند. برخی از واسطه ها از افراد برای ملکی که قانونی قابل سند زدن نیست پیش پرداخت دریافت می نمایند. 

نکات پیشنهادی برای خرید ملک مناسب در ترکیه

واقعیت خرید ملک در ترکیه این که میتواند هم  مزایا  و  هم معایب متعددی داشته باشد. با آشنایی با قوانین خرید ملک در ترکیه میتوانید ملکی مناسب و دلخواه را خریداری نمایید. جهت مشاوره رایگان در این زمینه کارشناسان ما در آیرال تک آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند.

 • پیشنهاد میشود وقتی ملکی در ترکیه خریداری میکنید از خود فروشنده درخواست نمایید که تمام موارد جانبی مانند شهرداری, اداره برق و آب را انجام دهد.
 • از واسطه ها ملک خریداری نکنید. واسطه ها را حذف کنید و حتما از دفاتر معتبر و شناخته شده ملک را خریداری نمایید.
 • دفاتر املاک مکانی مناسب برای نوشتن قرارداد خانه و خرید ملک می باشد.
 • قبل از خرید درباره ملک به طور کامل تحقیق نمایید و از قابل انتقال بودن سند ملک اطمینان حاصل نمایید.
 • به دلیل سختی فروش ملک در ترکیه ما راهکار تهاتر ملک را به شما پیشنهاد می کنیم.

جدا از معایب خرید ملک در ترکیه شما میتوانید با خرید ملک در این کشور اقامت دائم ترکیه را اخذ نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Compare